Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії
Юлія Чиркова

Юлія Чиркова
В.о. HR-директора

Основний капітал і гордість компанії «Михайлов і Партнери» — це команда яскравих висококласних фахівців, кожен з яких привносить до загальної справи особистий досвід і професійну майстерність.

Ми не обмежуємося роботою у рамках проектів наших клієнтів. Завдяки співпраці з провідними компаніями ми отримуємо доступ до кращих міжнародних практик, розширюємо свої компетенції в різних галузях і сферах економіки. Наші співробітники мають широкий спектр знань і здатні вирішувати завдання комплексно: ми вникаємо у бізнес-процеси клієнтів, керуємося їхніми стратегічними цілями, пропонуємо і допомагаємо реалізувати ідеї, які відкривають нашим партнерам нові можливості розвитку, й долаємо шлях перетворень разом із ними.

Для кожного проекту ми розробляємо нестандартні стратегії і застосовуємо комплексний підхід до рішення поставлених завдань.

Ми і самі розвиваємося, постійно залучаючи у свою команду як визнаних професіоналів, так і молодих фахівців. Ми пропонуємо можливість брати участь в унікальних проектах, прозору систему мотивації, перспективи професійного розвитку і кар’єрного зростання, обмежені лише вашими здібностями і амбіціями.

Якщо у вас виникло бажання приєднатися до нашої команди, розкажіть нам про себе.

Прикріпіть додаткові файли, якщо вважаєте за потрібне (приклади публікацій або проектів і т. п.).

Всі питання, пов'язані з роботою в компанії «Михайлов і Партнери», будь ласка, направляйте по електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..