Максим Стрілецький

Максим Стрілецький

Менеджер проектів напрямку корпоративных і бренд-комунікацій

Максим прийшов у компанію «Михайлов і Партнери. Україна» у вересні 2015 року. В складі команди агентства він займається реалізацією проектів із розробки та впровадження комунікаційних стратегій та програм з антикризового супроводу, підготовкою аналітичних матеріалів, забезпечує повний спектр послуг для клієнтів агентства. Максим має досвід взаємодії з державними органами, лобіювання, супроводу благодійних та соціальних проектів.

До приходу в «Михайлов і Партнери. Україна» Максим керував PR-проектами в компаніях HoReCa і FMCG (готельний центр «Вікторія» та торгівельний дім «Солхат» в м. Донецьку), працював у комунікаційному департаменті національного телекомунікаційного оператора «Укртелеком», а також брав участь у розробці та реалізації антикризової компанії для великого вітчизняного агрохолдингу. На стороні різних агентств займався реалізацією PR-кампаній для великих виробничих підприємств та корпорацій у різних галузях промисловості.

Максим також має 15-річний досвід роботи в журналістиці, з них 9 років він очолював економічну редакцію щоденного суспільно-політичного видання.

Максим закінчив філологічний факультет Донецького національного університету. Прослухав тренінги зі стратегічного планування та антикризового PR. Володіє українською, російською та англійською мовами.