Катерина Дідковська

Катерина Дідковська

Консалтинг

Катерина прийшла в компанію «Михайлов і Партнери. Україна» у липні 2015 року на посаду асистента і менш ніж за два роки стала менеджером проектів.

Катерина відповідає за розробку і реалізацію комунікаційних програм для клієнтів агенції. У неї є досвід роботи з урядовими та неурядовими організаціями, міжнародними та українськими компаніями зі сфери IT-технологій, фармацевтики, промисловості і туризму.

Кар'єру починала як прес-секретар Федерації боксу України, згодом перейшла на посаду PR-менеджера боксерського клубу «Українські отамани». З 2014 року Катерина працювала в Міністерстві молоді та спорту України, де відповідала за організацію всеукраїнських та міжнародних змагань та зв'язки з громадськістю.

Катерина отримала диплом бакалавра гуманітарного факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Історія» і закінчила магістратуру Російського державного гуманітарного інституту в м Москві за аналогічним фахом. Пройшла курси школи «Be First» за програмою «Marketing Start» і ряд тренінгів з PR і продажів. Вільно володіє українською, російською та англійською мовами, вивчає польську.