Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Компанія «Михайлов і Партнери. Україна» підтримає Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою!», урочиста церемонія відкриття якої відбудеться 12 квітня 2014 року в Національному комплексі Експоцентр України.

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!» – це громадська ініціатива, мета якої покращити якість життя простими діями з прибирання парків, скверів, пляжів та інших місць відпочинку. Ось уже 4 роки організатори акції власними руками роблять нашу країну чистішою і вже долучили до цього більше 200 000 активістів.

Цього року акція пройде у форматі екологічного фестивалю чистоти і збере одночасно більше 250 000 учасників з усіх регіонів України. Під час фестивалю відбудуться заходи «зеленої» спрямованості і головна подія о 13:00 12 квітня – Всеукраїнський флешмоб по найбільшій кількості сміття зібраного за 1 секунду.

«Наша компанія з великим задоволенням підтримує цю ініціативу, адже проект настільки чистий в прямому і переносному сенсах. Раніше співробітники «Михайлов і Партнери. Україна» брали участь в акції в якості волонтерів. У цьому ж році ми раді використати наші професійні знання та навички, щоб залучити ще більше людей в проект, у який щиро віримо», – зазначила Таїсія Стадніченко, Генеральний директор компанії «Михайлов і Партнери. Україна».

Серед інших партнерів акції цього року український виробник № 1 засобів для захисту рук ТМ DOLONI, лідер експрес-доставки в Україні, компанія «Нова пошта», виробник товарів для догляду за будинком і персональної гігієни № 1 в СНД, корпорація «Біосфера» та ін.