Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Станислава Колясникова

До напрямку кризових і корпоративних комунікацій компанії «Михайлов і Партнери. Україна» приєдналася Станіслава Коляснікова. Станіслава братиме участь у підготовці моніторингів, пресс-матеріалів, організації заходів, а також відповідатиме за розвиток Client Service та адміністративний супровід клієнтів компанії.

Станіслава почала свою кар'єру в якості молодшого медіа-аналітика в консалтинговій компанії «NOKs fishes». Одним із проектів, в якому вона брала участь, була оцінка іміджу компанії «Corum Group» (до грудня 2013 р. - НПК «Гірські машини»). Пізніше отримала досвід роботи в digital на посадах молодшого стратега та account manager в агенції «PRODIGI». Станіслава брала участь у процесі розробки стратегії комунікацій і концепцій для креативного відділу агенції, а також координувала роботу команди. Серед її клієнтів - міжнародні корпорації Nestle, Guerlain, Pirelli.

Станіслава отримала диплом спеціаліста з міжнародної інформації в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка. У 2013 році пройшла практику в комітеті Верховної Ради у закордонних справах. У 2015 році закінчила освітню програму від AIESEC Growth in PR.