Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Інформаційно-аналітичний центр «Український інститут аналізу і менеджменту політики» опублікував результати експертного опитування, присвяченого компетенції PR-агентств України в сегментах бізнесу та політики. Для дослідження було обрано ТОП-10 PR-агентств з рейтингу за біллінгами, складеного раніше Всеукраїнською рекламною коаліцією (ВРК), серед яких «Михайлов і Партнери. Україна»

Респонденти висловлювали свою думку щодо агенцій у наступних ракурсах – оцінка компетенцій у парах: «Політика»-«Бізнес», «Стратегія»-«Тактика», а також за окремими функціональними напрямками, такими як бізнес-PR, стратегічне управління репутацією, продуктовий PR, внутрішній PR, персональний PR, Media Relations, Government Relations, стратегічне управління репутацією, проведення тактичної іміджевої активності, проведення events, Digital-компетенції, загально-корпоративного забезпечення.

Більш детально з результатами дослідження можна ознайомитися на сайті ІАЦ УІАМП. Український інститут аналізу та менеджменту політики – це незалежне аналітично-консалтингове об'єднання українських та іноземних експертів з політології та соціології задля проведення досліджень в області соціальних наук та технологій, економіки та культури.