Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Оля Прокопенко чбДо команди «Михайлов і Партнери. Україна» приєдналася Ольга Прокопенко. Ольга буде працювати у напрямку кризових і корпоративних комунікацій. Вона відповідатиме за моніторинг та аналіз інформаційного поля для клієнтів, займатиметься розвитком медіа-рілейшнз – підготовкою прес-матеріалів і організацією прес-заходів, а також братиме участь у розробці комунікаційної стратегії.

Ольга починала кар’єру як працівник інформаційного відділу культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» в рамках проекту Fine Art Ukraine 2011. Протягом тривалого часу була волонтером у творчому об’єднанні «Арт-квартира», де виконувала функції прес-секретаря. Згодом вона перейшла на посаду асистента департаменту маркетингу ТОВ «Нептун» (український завод з виробництва жувальної гумки), де допомагала у підготовці рекламних кампаній бренду і безпосередньо відповідала за копірайтинг. Окрім того, Ольга виконувала проектну роботу для агенцій у сфері музики та продакшн.

Ольга закінчила магістратуру Інституту Філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Українська мова та література, англійська мова». Під час навчання прослухала курси «Менеджмент реклами» у Міжнародній академії бізнесу та інформаційних технологій (МАБІТ) та «SMM-консультант» у рамках освітнього проекту «Internet Культура». Вільно розмовляє українською, російською та англійською мовами. Зараз вивчає іспанську.