Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Lufthansa Group відзначила свій 25-річний ювілей на українському ринку. Компанія є одним із найбільших авіаперевізників Європи і входить до топу провідних іноземних авіаліній України. Команда «Михайлов і Партнери. Україна» забезпечила інформаційну підтримку і надала консалтингові послуги при підготовці медіа-заходу з нагоди ювілею.

Своє 25-річчя в Україні Lufthansa Group відзначили офіційною прес- конференцією для ЗМІ, яка пройшла в готелі «InterContinental» 15 червня 2016 року. Робота агентства полягала в наданні консалтингових послуг топ-менеджменту компанії для ефективної взаємодії із засобами масової інформації, формуванні основних тез і акцентів у прес-матеріалах, роботі з журналістами під час і після заходу, підготовці і організації інтерв'ю.

По завершенню конференції на Михайлівській площі відбувся благодійний авіа-пікнік для дітей, на який Lufthansa Group запросила 800 сиріт з інтернатів Київської області.

Спільна ефективна робота представників Lufthansa Group і команди «Михайлов і Партнери. Україна», а також такі важливі фактори як авторитетність Lufthansa Group на українському ринку і вагомийінформаційний привід змогли привернути увагу більш ніж 50-ти журналістів з 42 національних видань. В результаті, 25-річний ювілей Lufthansa Group був висвітлений в понад 130 публікаціях, включно із телевізійними сюжетами та ексклюзивними інтерв'ю.