Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Спільно з Федерацією боксу України, команда «Михайлов і Партнери. Україна» забезпечила комунікаційну підтримку і просування найголовнішого континентального турніру з боксу - чемпіонату Європи серед чоловіків (EUBC Boxing Championships Kharkiv-17).

Робота команди полягала в комунікаційному супроводі і всебічному висвітленні Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, а саме: підготовці прес-матеріалів, організації прес-конференції з нагоди відкриття чемпіонату і відкритого тренування, на якій представникам ЗМІ був оприлюднений офіційний склад команди національної збірної України, роботі з журналістами під час і після заходу, організації роботи прес-офісу в період проведення змагань на базі палацу спорту «Локомотив» у Харкові, підготовці і організації інтерв'ю з представниками міжнародних боксерських і українських організацій. Також були реалізовані digital проекти, SMM та інше.

В рамках Чемпіонату з боксу, команда агенції спільно з Міжнародною асоціацією аматорського боксу (AIBA), провела благодійний захід для наймолодших учнів спортивних шкіл Харкова. Захід був високо оцінений представниками AIBA і Європейською конфедерацією боксу (EUBC) за якість підготовки, залучення вихованців дитячих спортивних шкіл і роботу із засобами масової інформації(ЗМІ).

В результаті роботи вийшло понад 340 публікацій про чемпіонат, включаючи телевізійні сюжети і ексклюзивні інтерв'ю, в тому числі в міжнародних ЗМІ. На захід акредитувалося понад 50 ЗМІ, серед присутніх журналістів були представники BBC Sport, французьких і польських медіа, а також представники прес-офісів EUBC і AIBA. Квитки на фінали і півфінали Чемпіонату були розкуплені повністю.