Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Метою співпраці агентства «Михайлов і Партнери. Україна» та освітньої компанії DEC education стало формування репутації клієнта як лідера та експерта ринку програм навчання за кордоном.

Для досягнення цієї мети «Михайлов і Партнери» розробили комунікаційну кампанію, яка полягала у донесенні потенційним клієнтам переваг компанії перед конкурентами через ЗМІ.

За час співпраці команда агентства встановила дружні відносини з цільовими ЗМІ і журналістами, що проявилося у публікації більше 100 матеріалів з ключовими повідомленнями освітньої компанії.

«Михайлов і Партнери» підготували і провели успішний прес-сніданок для DEC education, після якого у ЗМІ вийшло більше 50 матеріалів про роботу компанії і особливості навчання за кордоном. У тому числі, унікальні матеріали були опубліковані і у топових всеукраїнських ЗМІ з мільйонною аудиторією.

В результаті роботи фахівців агентства, в інфополі України прозвучали ключові повідомлення компанії, були показані не тільки переваги DEC education, але і підкреслені плюси закордонної освіти, а співробітники компанії представлені у ролі експертів ринку.

DEC education - міжнародна освітня компанія з офісами в Україні, Молдові та Іспанії, яка працює з 1999 року. DEC education пропонує широкий спектр освітніх програм за кордоном: канікулярні програми для дітей і студентів, мовні курси, навчання в приватних школах і коледжах, здобуття вищої освіти, позауніверситетської освіту, МВА.