Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Компанія Roche Ukraine на честь 20-річного ювілею на українському ринку вирішила підбити підсумки своєї діяльності та розробити стратегію подальшої комунікації в Україні. Саме це завдання Roche Ukraine довірили «Михайлов і Партнери. Україна».

Команда агентства провела дослідження серед основних стейкхолдерів Roche Ukraine, щоб виявити, як вони сприймають компанію та чого очікують від неї. На основі дослідження фахівці агенції розробили комунікаційну стратегію для компанії Roche в Україні. Ключовою засадою нової стратегії стало підвищення доступності інноваційного лікування для українських пацієнтів, для реалізації якої було необхідно:

1. Привернути увагу до проблеми доступності інноваційного лікування для українських пацієнтів.

2. Розпочати діалог між усіма учасниками сфери охороні здоров`я з метою підвищення доступності інноваційного та ефективного лікування через партнерство.

Ювілей компанії Roche в Україні став приводом для комунікації. На честь ювілею команда «Михайлов і партнери» організувала панельну дискусію за участі представників влади, організацій пацієнтів, лікарів, представників міжнародних і громадських організацій та ЗМІ. В дискусії взяли участь близько 100 спеціалістів. Обраний формат дозволив представити досягнення компанії в Україні, налагодити діалог між ключовими стейкхолдерами та показав готовність компанії спільно працювати для забезпечення доступності інноваційного та ефективного лікування в Україні.

Панельна дискусія стала початком серії заходів, спрямованих на вирішення проблеми доступності інноваційної медицини в Україні.

Компанія Roche є світовим лідером з виробництва інноваційних препаратів для лікування важких захворювань та інвестицій у дослідження та інноваційні розробки. Є одним з виробників біотехнологічних лікарських препаратів в галузі онкології, вірусології, ревматології та трансплантології. Протягом 100 років, компанія Roche продовжує робити внесок до світової системи охорони здоров'я.