Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

В рамках співпраці агентство «Михайлов і Партнери. Україна» надало послуги по повній організації святкування 25-річчя Selena FM в Україні. Святкування передбачало організацію офіційної прес-конференції для ЗМІ та урочистої частини для українських партнерів компанії.

Команда агентства розробила ідею і сценарій заходів з їх подальшою реалізацією. Серед наданих послуг по прес-конференції:

- консалтингові послуги топ-менеджменту компанії для якісної роботи зі ЗМІ

- організація інтерв'ю та майстер-класу із засновниками компанії

- робота з журналістами під час і після заходу.

Ідея неофіційної частини святкування також була повністю розроблена і реалізована командою «Михайлов і Партнери. Україна» у співпраці з event-агентством - від вибору артистів до розробки брендованої сувенірної продукції.

В результаті спільної роботи новини про 25-річчя Selena FM були опубліковані більш ніж в 30 суспільно-політичних і спеціалізованих виданнях, а компанія отримала широкий інтерес з боку ЗМІ. Захід став одним із серії ювілеїв Selena в Європі та був оцінений глобальним керівництвом компанії. Він задав високу планку наступним святкуванням ювілею в інших країнах.

Про Selena FM

Selena FM є світовим виробником широкого спектру будівельних хімікатів, а також одним з найбільших виробників поліуретанової піни у світі.