Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

У Києві відбулась офіційна прес-конференція Lufthansa Group, присвячена розвитку компанії в Україні. Lufthansa Group є одним із найбільших авіаперевізників Європи і входить до топу провідних іноземних авіаліній в Україні. Команда агентства «Михайлов і Партнери. Україна» вже вдруге забезпечила медіа підтримку та надала консалтингові послуги при підготовці заходу.

Пресс-конференція проходила в CEO Club Ukraine 19 вересня 2018 року. Спікерами заходу стали:

- Віце-президент з продажів Lufthansa Group у Європі, на Середньому Сході та в Африці Штефан Кройцпайнтнер (Stefan Kreuzpaintner).

- Генеральний директор з продажів Lufthansa Group в Україні, Білорусі, Грузії та Вірменії Рене Койнзак (Rene Koinzack).

Робота агентства полягала в наданні консалтингових послуг топ-менеджменту компанії для ефективної взаємодії із засобами масової інформації, формуванні основних тез та акцентів у прес-матеріалах, роботі з журналістами під час і після заходу, підготовці і організації інтерв'ю. На заході топ-менеджери компанії розповіли про оновлену стратегію розвитку компанії в Україні та місце українського ринку в планах Lufthansa Group. Крім того, про майбутні проекти авіакомпанії в Україні та запуск нових авіаліній.

Захід, організований представниками Lufthansa Group та командою «Михайлов і Партнери. Україна», привернув увагу більш ніж 50-ти журналістів з 43 національних видань. Інформаційний привід Lufthansa Group був висвітлений в близько 200 публікаціях, включно з ексклюзивними інтерв'ю спеціалізованим виданням.