Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Метою співпраці агентства «Михайлов і Партнери. Україна» та «Епіцентр К» стало підвищення уваги до акції компанії «Чесна вигода» у ЗМІ. «Епіцентр К» є одним із лідерів ринку українських рітейлерів та найбільшою національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів.

Акція «Чесна вигода» в мережі торгових центрів традиційно проходить напередодні новорічних свят, протягом грудня кожного року. Щоб привернути увагу до періоду вигідних цін в «Епіцентрі К», команда агентства вирішила зосередитись на темі подарунків до новорічних свят та особливостях новорічного декору.

В результаті роботи фахівців агентства, в інфополі України прозвучали ключові повідомлення компанії про акцію «Чесна вигода», а співробітники компанії представлені у ролі експертів ринку декору.

Національна мережа торгових центрів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту. Компанія розпочала свою діяльність з відкриття 6 грудня 2003 року у місті Києві першого гіпермаркету. Відтоді Епіцентр динамічно розвивається і впевнено розширюється, охоплюючи не тільки обласні центри, а й міста районного значення.