Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

В результаті панельної дискусії, яка відбулася 22 березня 2018 року, була актуалізована проблема доступності інноваційного та ефективного лікування для українських пацієнтів. У дискусії, організованій командою «Михайлов і Партнери. Україна», взяли участь близько 100 фахівців, включно з представниками влади, організацій пацієнтів, лікарів, ЗМІ, представників міжнародних та громадських організацій.

Захід став початком інформаційної кампанії про необхідність доступного і ефективного лікування пацієнтів з гемофілією і розсіяним склерозом. З ініціативи Всеукраїнської асоціації інвалідів розсіяного склерозу і громадської організації інвалідів «Всеукраїнське товариство гемофілії», за підтримки Roche Ukraine, команда агентства розробила та провела перші в Україні комплексні дослідження ситуацій з розсіяним склерозом та гемофілією.

Презентація результатів досліджень відбулася в рамках двох круглих столів і за участю представників влади, організацій пацієнтів, міжнародних експертів та лікарів. Заходи пройшли 5 і 12 квітня 2018 року.

Команда агентства «Михайлов і партнери» у співпраці з громадськими організаціями та державними органами, забезпечила організацію заходів, їх інформаційну підтримку і взаємодію із засобами масової інформації.

В результаті ефективної роботи інформаційний привід привернув увагу журналістів як спеціалізованих, так і суспільно-політичних ЗМІ. За підсумками круглих столів вийшло понад 150 публікацій, близько 20 відеосюжетів і прямі ефіри на радіо з ключовими повідомленнями кампанії.

В результаті спільної роботи команди агентства і громадських організацій вдалося:

  • Зібрати за одним круглим столом і забезпечити можливість діалогу державних, недержавних організацій, фармацевтичних компаній та експертів галузі для вирішення проблем людей з розсіяним склерозом та гемофілією.
  • Актуалізувати проблему розсіяного склерозу і гемофілії в інформаційному полі.
  • Донести необхідність вжиття заходів для забезпечення хворих ефективним та інноваційним лікуванням.
  • Обговорити можливості надання такого лікування за сприяння всіх сторін - компаній, органів влади, міжнародних організацій, благодійних організацій, організацій пацієнтів.