Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

Архів новин

Практика інфраструктурних проектів буде розвивати експертизу та реалізовувати програми з комунікаційної підтримки та позиціонування в публічному полі компаній, що працюють в сферах транспорту, логістики та інфраструктурного будівництва.

Директором Практики інфраструктурних проектів призначено Катерину Самородову.

Катерина Самородова працює в сфері комунікацій з 2005 року, до команди «Михайлов і Партнери» приєдналася в 2010 році. За час роботи в компанії Катерина успішно реалізувала ряд комплексних проектів для найбільших транспортних компаній і регуляторів, зокрема Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста Москви, ДУП «Московський метрополітен», ВАТ «Російські залізниці», «Аерофлот» та інших.

На новій посаді Катерина продовжить розвивати відносини з російськими та міжнародними транспортними й інфраструктурними компаніями, консультувати клієнтів галузі у сфері управління репутацією, позиціонування і комунікаційного супроводу масштабних соціально значущих проектів. Практика телевізійних проектів, яку очолить Катерина Котова, відповідатиме за реалізацію проектів клієнтів компанії на федеральному ТБ.

Катерина Котова працює у сфері зв’язків з громадськістю з 2007 року, в команді «Михайлов і Партнери» — з 2009 року. Катерина успішно реалізувала масштабні комунікаційні проекти в інтересах великих клієнтів «Михайлов і Партнери» — ІК «Трійка Діалог», ВАТ «Аерофлот», ВАТ «РОСНАНО», ВАТ «Російські залізниці», Міністерство освіти і науки РФ та інших. Катерина вже декілька років успішно здійснює реалізацію проектів, пов’язаних із позиціонуванням клієнтів компанії в телевізійному ефірі.

На посаді директора Практики Катерина буде курувати реалізацію поточних проектів, що потребують застосування телевізійного інструментарію, а також відповідати за розвиток експертизи «Михайлов і Партнери» у сфері телебачення.

Олексій Юдін, генеральний директор, партнер «Михайлов і Партнери»: «Михайлов і Партнери» продовжують активно розвиватися відповідно до стратегії. Сьогодні ми говоримо про дві нові практики, в яких сконцентрована наша експертиза у сфері роботи з інфраструктурними компаніями та підтримки проектів наших клієнтів на телебаченні.За останні кілька років ми пройшли шлях від разових проектів у цих галузях до виділення їх в окремі напрямки бізнесу з відповідними обсягами, розширенням клієнтської бази і командами, здатними підтримувати будь-які завдання наших клієнтів».