Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії

«Михайлов і Партнери. Україна» — українська PR-компанія, що надає повний цикл комунікаційних послуг: від проведення досліджень і розробки комунікаційних стратегій до втілення та реалізації комунікаційних проектів та організації взаємодії з українськими і міжнародними ЗМІ та експертами.

«Михайлов і Партнери. Україна» є частиною одного з найбільших комунікаційних холдингів «Михайлов і Партнери. Стратегічні комунікації», що входить до топ-100  комунікаційних компаній за версією The Holmes Report і об'єднує понад десяток компаній, що спеціалізуються в галузі досліджень і аналітики, PR, реклами, брендингу, digital-комунікацій, організації заходів.

«Михайлов і Партнери. Україна» — стратегічний партнер одного із найбільших світових PR- агентств — Burson-Marsteller в Україні, Казахстані, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірменії і Туркменістані.

Команда «Михайлов і Партнери. Україна» допомагає своїм клієнтам створювати сильну репутацію і розвивати стосунки з ключовими аудиторіями — співробітниками, партнерами, інвесторами, владою, ЗМІ та громадськістю.

Досвід команди «Михайлов і Партнери» охоплює більше ніж 20 індустрій, і в кожній з них ми розуміємо ключові тенденції й бачимо стратегічні завдання наших клієнтів.