Ми допомагаємо захищати стратегічні інтереси наших клієнтів
Ми єдина комунікаційна компанія, визнана професійним фінансовим співтовариством
Ми допомагаємо формувати публічні образи лідерів бізнесу та суспільного життя
Ми допомагаємо створювати сильну корпоративну репутацію
Ми створюємо комунікаційний плацдарм для міжнародної експансії
umg

Інвестиційна компанія UMG

Агентство зарекомендувало себе в якості професійного і надійного партнера, допомагало UMG досягати поставлених цілей і завдань в області комунікацій. Команда агентства забезпечила консалтинг на високому рівні, пропонувала найкращі інструменти для досягнення цілей і укладалася в жорсткі терміни. Я із задоволенням рекомендую «Михайлов і Партнери. Україна» потенційним клієнтам, яким потрібен багатий досвід в сфері стратегічного комунікаційного консалтингу та ефективної PR-підтримки.

СКМ

"Група компаній СКМ"

Команда агентства «Михайлов і Партнери. Україна» продемонструвала глибокі знання медіаполя, а також надійні зв'язки з представниками ЗМІ. Агентство зарекомендувало себе як надійний партнер, у співпраці з яким ми досягали поставлених в рамках проектів цілей і завдань.

rosatom

Росатом

Агентство «Михайлов і Партнери. Україна» надавало нам послуги комплексного характеру і охоплювало повний набір інструментів антикризового PR. Команда агентства орієнтувалася на різні цільові групи і використовувала найбільш ефективні технології роботи для кожної з них - ЗМІ, органи влади, професійні об'єднання, громадські організації. В тому числі, були залучені екологічні організації, наукове співтовариство, профспілки, широкі верстви населення. При роботі з цільовими аудиторіями агентство враховувало як поточну політичну та економічну ситуацію в країні та Європі в цілому, так і позиції лідерів думок, діяльність громадських організацій, актуальні теми, обговорювані в суспільстві, кон'юнктура ринку і національні особливості.

УКРТЕЛЕКОМ

Укртелеком

Окремо хочу відзначити ефективність роботи команди агентства в напрямку підготовки та редагування текстів для публічних комунікацій (прес-релізи, документи для ЗМІ, тези виступів), медіа-тренінги для топ-менеджменту і фахівців по роботі з громадськістю, консультації по організації публічних заходів для ЗМІ (прес-конференції, прес-брифінги та прес-ланчі).

dec

Освітня компанія DEC еducation

Команда агентства для нашої компанії надавала поточний консалтинг з комунікацій, включаючи освітлення в ЗМІ важливих подій для DEC Еducation. Фахівці агентства підготували і провели прес-сніданок за участю експертів DEC education, після якого в інфополі України з'явилося багато інформації про компанію, її переваги та експертність. Я хочу сказати, що ми були задоволені роботою «Михайлов і Партнери. Україна".

equip

EQUIP

Команда агентства «Михайлов і Партнери. Україна» взяла участь у запуску демонстраційного проекту з діагностики та лікування вірусного гепатиту С в Україні - EQUIP. Фахівці агентства підготували і провели прес-конференцію з нагоди запуску програми в Україні, в якій взяли участь представники EQUIP, Міністерства охорони здоров'я України, посольства США і профільних організацій. Команда змогла зацікавити журналістів, які не тільки проявили високий рівень інтересу до запуску EQUIP в Україні, а й готовність надалі висвітлювати розвиток проекту.

fbu

Федерація боксу України

З «Михайлов і Партнери. Україна» ми працювали у 2017 році над Чемпіонатом Європи з боксу, який проходив в Харкові. Команда агентства забезпечила PR-супровід чемпіонату на найвищому рівні. За місяць безперервної роботи їм вдалося домогтися більш 340 публікацій в національних та міжнародних медіа, більше 70 журналістів в прес-зоні і на заходах щодня, включаючи міжнародні ЗМІ з Великобританії, Франції, Польщі, Росії та інших країн. Агентство провело три масштабних прес-заходи і один соціальний захід з нагоди основних подій чемпіонату. В результаті успішної співпраці і роботи всієї команди, турнір в Харкові був визнаний кращим європейським чемпіонатом десятиліття.

selena

SELENA FM S.A.

Команда агентства «Михайлов і Партнери. Україна» підготувала і провела прес-конференцію з нагоди 25-річного ювілею компанії Selena Ukraine, а також святкування для співробітників компанії. Захід для преси було організовано відмінно, а журналісти взяли участь в майстер-класі по використанню нашої продукції. Фахівці агентства також організували ексклюзивні інтерв'ю з радою директорів Selena. В результаті 25-річчя компанії отримало широке висвітлення в українському медіаполі. Також агентство забезпечило «знайомство» журналістів з компанією і тепер ми можемо самостійно продовжувати комунікацію з лояльними ЗМІ. Крім того, святкування ювілею отримало високу оцінку серед топ-менеджменту компанії.

enemo

ENEMO mission to Ukraine

Європейська мережа організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) працювала з «Михайлов і Партнери. Україна» протягом 4 виборчих компаній в Україні в 2012, 2013 і 2014 році. Агентство забезпечувало PR-супровід місії в Україні. Фахівці компанії організовували прес-заходи, медіа моніторинг, забезпечили медіа консалтинг і СММ. Команда агентства повністю виконала всі поставлені нами цілі і завдання.