Вивід електронних сигарет на ринок України
Juul

Заснована у 2015 році в США, компанія Juul Labs є одним з найбільших у світі виробником електронних сигарет. Головна мета організації — зробити життя мільйонів курців по всьому світу простішим і здоровішим. У 2019 Juul Labs планувала вийти на український ринок електронних сигарет, який неоднозначно ставиться до альтернативних систем подачі нікотину.

В рамках кампанії ми розробили комплексний підхід презентації бренду, яким зміг би зацікавити не тільки журналістів, а й представників топових українських та міжнародних компаній. Для цього було прийнято рішення організувати відразу два проєкти.

Перший захід було присвячено темі куріння в Україні з презентацією результатів дослідження культури куріння в країні в партнерстві з Kantar TNS. Воно було призначене для ЗМІ та лідерів думок. Другий захід в той же день відбувся для топів українського бізнесу — ми привезли іменитого TED-спікера, футуролога, який став тригером для відвідування івенту і розповів про світ майбутнього, в тому числі без паління. Обидва заходи пройшли в серці Києва — культурному комплексі «Мистецький Арсенал», в якому спеціально були спроєктовані і побудовані внутрішні конструкції інтер'єру під обидва заходи.

Попри негативне ставлення до електронних сигарет з боку ЗМІ, команда агенції зуміла реалізувати місію компанії та домоглася понад 40 публікацій, включаючи інтерв'ю та експертні колонки в національних ЗМІ — NV.ua, Дело. Інтерфакс, Укрінформ та багато інших — все на БЕЗКОШТОВНІЙ основі. Бізнес-вечір за участю іменитого футуролога зібрав директорів і власників потенційних партнерів клієнта.

Інші кейси Агентства

Інші клієнти Агентства
© 2007-2020 M&P Communications
КОНТАКТИ
 • 01054, місто Київ, вулиця О. Гончара, 74Б, офіс 23
 • Телефон: 38 044 338 16 92
 • email: kyiv@m-p.ua
  РОБОЧИЙ ЧАС
  Пн-Пт, з 9 до 18, окрім свят.
  Антикризові комунікації - 24/7.
  Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо
  Залиште контакти для відправки брифа