Експерти та лікарі за інноваційне лікування
ROCHE

Перед агенцією стояли два великі завдання: підбити підсумки 20-річної роботи компанії Roche в Україні та привернути увагу до проблеми недоступності інноваційного лікування в нашій країні, зокрема для таких захворювань як гемофілія і розсіяний склероз.
Ми залучили до кампанії релевантних мед. експертів і представників держави, які підтримують необхідність інноваційного лікування. Команда агенції організувала перші в історії України дослідження проблем гемофілії та розсіяного склерозу і на основі отриманих даних провела два круглих столи за участю представників органів влади, недержавних організацій та фондів, міжнародних профільних організацій, лідерів думок і ЗМІ. Ці дослідження і круглі столи стали початком масштабної дискусії в медіа про проблему нестачі інноваційних препаратів з лікування гемофілії та розсіяного склерозу.
Команда агенції залучила понад 100 ключових лідерів думок до участі у панельній дискусії.
Після обговорення теми на круглих столах в ЗМІ вийшло понад 40 публікацій з новими ключовими повідомленнями компанії.
Згодом в ЗМІ вийшло 150+ публікацій, присвячених дослідженням гемофілії та розсіяного склерозу, що містять нові ключові повідомлення.

Також компанія Roche підбила підсумки 20-річної роботи та розповіла про свою діяльність партнерам, клієнтам і співробітникам.
Команда агенції зібрала всі досягнення компанії за 20 років в Україні та підготувала велику презентацію та альбом, які були презентовані на святкуванні ювілею в Fairmont Grand Hotel.


Інші кейси Агентства

Інші клієнти Агентства
© 2007-2020 M&P Communications
КОНТАКТИ
 • 01054, місто Київ, вулиця О. Гончара, 74Б, офіс 23
 • Телефон: 38 044 338 16 92
 • email: kyiv@m-p.ua
  РОБОЧИЙ ЧАС
  Пн-Пт, з 9 до 18, окрім свят.
  Антикризові комунікації - 24/7.
  Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо
  Залиште контакти для відправки брифа