Додаток для спілкування № 1 в Україні
Viber

Viber

Додаток для мобільного спілкування онлайн Viber входить в десятку найпопулярніших додатків для комунікації у світі з більш ніж 1 млрд користувачів по всій планеті. В Україні Viber є найпопулярнішим додатком, який встановлено на 97,9% всіх смартфонів в країні.

Наша агенція вже другий рік співпрацює з Rakuten Viber як зовнішній пресофіс компанії в Україні. В рамках роботи команда проєкту не тільки готує численні текстові матеріали для ЗМІ, а й веде комунікацію із зірками та лідерами думок України та організовує участь топових співробітників Rakuten Viber в головних галузевих подіях країни.

З початку 2019 року і по сьогодні ми підготували 1028 публікацій на безкоштовній основі, з них 393 публікації були опубліковані в топових українських виданнях.
Нам вдалося організувати ексклюзивне інтерв'ю з генеральним директором Rakuten Viber Джамелом Агау, директором з розвитку бізнесу в регіоні EEMENA Атанасом Райковим та директором з розвитку бізнесу в регіоні СНД Сергієм Самородовим. З останнім спікером вдалося організувати запис двох підкастів, а також інтерв'ю на телебаченні на безоплатній основі.

Інші кейси Агентства

Інші клієнти Агентства

В рамках нашої роботи українські зірки шоу-бізнесу та лідери громадської думки Оля Полякова, Наталія Могилевська, Друга Ріка та інші не тільки створили та активно ведуть власні спільноти в Viber, але і публікують у себе на сторінках інформацію про компанію, які в цілому набирають понад 80 000 переглядів.
Також ми організували участь спікерів Rakuten Viber в 9-ти провідних заходах у сфері бізнесу.
© 2007-2020 M&P Communications
КОНТАКТИ
 • 01054, місто Київ, вулиця О. Гончара, 74Б, офіс 23
 • Телефон: 38 044 338 16 92
 • email: kyiv@m-p.ua
  РОБОЧИЙ ЧАС
  Пн-Пт, з 9 до 18, окрім свят.
  Антикризові комунікації - 24/7.
  Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо
  Залиште контакти для відправки брифа