JUUL

Виведення електронних сигарет на ринок України

Виведення бренду електронних сигарет на український ринок із застосуванням наукового підходу, досліджень та залученням експертів.
Заснована у 2015 році в США, компанія Juul Labs є одним із найбільших у світі виробників електронних сигарет. Головна мета організації — зробити життя мільйонів курців по всьому світу простішим і здоровішим. У 2019 р. Juul Labs планувала вийти на український ринок електронних сигарет, який неоднозначно ставиться до альтернативних систем подання нікотину.
40
публікацій включно з інтерв'ю та експертними колонками в національних ЗМІ
Перший захід було присвячено темі куріння в Україні з презентацією результатів дослідження культури куріння в країні в партнерстві з Kantar TNS. Воно було призначене для ЗМІ та лідерів думок. Другий захід того ж дня відбувся для топів українського бізнесу — ми привезли іменитого TED-спікера, футуролога, який став тригером для відвідування івенту і розповів про світ майбутнього, зокрема й без паління. Обидва заходи пройшли в серці Києва — культурному комплексі "Мистецький Арсенал", в якому спеціально було спроєктовано і побудовано внутрішні конструкції інтер'єру під обидва заходи.
Попри негативне ставлення до електронних сигарет з боку ЗМІ, команда агенції зуміла реалізувати місію компанії та домоглася понад 40 публікацій, включаючи інтерв'ю та експертні колонки в національних ЗМІ — NV.ua, Дело, Інтерфакс, Укрінформ та багато інших — і все це БЕЗПЛАТНО . Бізнес-вечір за участю іменитого футуролога зібрав директорів і власників потенційних партнерів клієнта.