Switch lang (ENG)

Понад 150 клієнтів за період існування агенції.

70% клієнтів — це всесвітньо відомі бренди: Microsoft, PlayStation, Roche, Lufthansa, SOCAR, Epson, Sanofi та ін. Ми вміємо працювати з міжнародним бізнесом, враховуємо специфіку світового ринку, звикли до різниці у часовому поясі та ефективно досягаємо поставлених KPI.

Близько 50% клієнтів агенції — це вузькоспеціалізовані компанії з сектора IT, енергетики, медицини, фармацевтики та фінансів. За роки роботи ми навчилися швидко заглиблюватись у специфіку роботи та підлаштовуватися під особливості кожного бізнесу.

● Агенція працює на українському ринку понад 14 років. Керівник має досвід у комунікаціях понад 20 років. Середній досвід роботи співробітників агенції у сфері PR складає від 4 до 6 років.● Стратегічний партнер найбільшої світової комунікаційної групи Burson-Marsteller, тепер — BCW | Burson Cohn & Wolfe.● Ми — агенція бутикового типу, яка спеціалізується на комунікаціях і робить це краще за інших. Максимальна кількість наших співробітників ніколи не перевищувала 20 осіб.● Для виконання специфічних завдань, як, наприклад, розробка сайту, моніторинг, аналітика і SMM, агенція співпрацює зі спеціалізованими компаніями, які знаються на своїй справі.● 5 міжнародних нагород за комунікаційні проєкти: Excellence Awards, IRPA GWA Eventiada Awards.