Switch lang (ENG)

Go Travel Un Limited Company — туристична корпорація, що працює в 35 країнах по всьому світу, використовуючи передові технології. Навесні 2022 року компанія вирішила запустити на ринку Америки новий продукт — додаток для мандрівників WayAway. У ньому користувач може самостійно планувати майбутню поїздку, орендувати готель, апартаменти та автомобіль. А головна фішка програми — реальний кешбек, який можна перевести на свою банківську картку через систему PayPal. І це альтернатива звичним американському ринку накопичувальним знижкам, бонусам та милям.
Перед агенцією було завдання допомогти з просуванням нової програми на ринку США. Ми розуміли, що ринок туристичних продуктів монополізовано вже відомими брендами, а це додаткова конкуренція із сильними гравцями.

Яких змін зазнав додаток за рік:
● За рік рейтинг програми на сервісі відгуків Trustpilot.com піднявся до 4,5
● На ресурсі пошуку нових проєктів Producthunt програма WayAway була названа №1 продуктом дня
● Мобільний додаток за рік завантажили понад 2 млн користувачів, рейтинг додатка складає 4,2 згідно з відгуками користувачів

За рік запуску програми ми досягли таких результатів:
● Понад 20 публікацій з описом нового продукту та його фішок;● Публікація експертних колонок на тему туризму та цифрових технологій для бізнес-видань Forbes та Entrepreneur;● Понад 10 оглядів програми WayAway у тревел блогерів;● Остання новина про дослідження агенції щодо міст, в яких безпечно мандрувати жінкам наодинці, була опублікована у більш ніж 20 американських трейдових медіа, включаючи TimeOut.