Switch lang (ENG)

Ф е д е р а ц і я б о к с у У к р а ї н и

Чемпіонат Європи з боксу

Організація українського та міжнародного висвітлення одного знайпрестижніших турнірів із боксу. Два місяці роботи без сну табезмежна гордість за українських спортсменів.

Федерація боксу України отримала право на проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків — це величезна честь і гордість для України. Ми вирішили не тільки забезпечити широку медіапідтримку в Україні та європейських спортивних медіа, а й привернути увагу до важливої теми — залучення дітей та молоді до здорового і спортивного способу життя. Агенція повністю координувала комплексний проєкт, який охоплював усі канали та інструменти комунікації, і всіх партнерів по Digital, SEO, SMM, Events, Production. В рамках чемпіонату ми провели 4 пресзаходи, 2 відкритих уроки для дітей шкіл-інтернатів, відкриті тренування з національною збірною та всесвітньо відомими українськими боксерами, з нуля побудували комунікації в Digital.

70+

публікацій у національних та міжнародних медіа

10 000+

реакцій у соц. мережах за 1 місяць

70

журналістів було задіяно

За час кампанії в національних і міжнародних медіа вийшло понад 500 публікацій. Пресівенти відвідали понад 70 журналістів, зокрема й журналісти з BBC, французьких і польських новинних каналів. 8 всесвітньо відомих боксерів підтримали проєкт і взяли участь у промо. А нова сторінка в Facebook всього за тиждень роботи отримала 7 200+ залучень

Illustration

Чемпіонат був визнаний міжнародною асоціацією боксу AIBA одним із найкращих з просування в історії організації.
Кейс також увійшов в шорт-лист міжнародного конкурсу IPRA Eventiada GWA 2018.