Федерація боксу України
Чемпіонат Європи з боксу
Організація українського та міжнародного висвітлення одного з найпрестижніших турнірів з боксу. 2 місяці роботи без сну та безмежна гордість за українських спортсменів.
Федерація боксу України отримала право на проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків — величезна честь і гордість для України. Ми вирішили не тільки забезпечити широку медіапідтримку в Україні та європейських спортивних медіа, а й привернути увагу до важливої теми — залучення дітей та молоді до здорового і спортивного способу життя. Агенція повністю координувала комплексний проєкт, який охоплював всі канали та інструменти комунікації, і всіх партнерів по Digital, SEO, SMM, Events, Production. В рамках чемпіонату ми провели 4 пресзаходи, 2 відкритих уроки для дітей шкіл-інтернатів, відкриті тренування з національною збірною та всесвітньо відомими українськими боксерами, з нуля побудували комунікації в Digital.
70+
публікацій у національних та міжнародних медіа
10 000+
реакцій у соц. мережах за 1 місяць
70
журналістів
За час кампанії в національних і міжнародних медіа вийшло понад 500 публікацій. Пресівенти відвідало понад 70 журналістів, в тому числі журналісти з BBC, французьких і польських новинних каналів. 8 всесвітньо відомих боксерів підтримали проєкт, і взяли участь в промо. А нова сторінка в Facebook всього за тиждень роботи отримала 7 200+ залучень
Чемпіонат був визнаний міжнародною асоціацією боксу AIBA одним з кращих по просуванню в історії організації.
Кейс також увійшов в шорт-лист міжнародного конкурсу IPRA Eventiada GWA 2018.