SOCAR
Запуск Nathan's Famous в Україні
Гучний запуск легендарних американських хот-догів в Україні
Nathan's Famous вважається одним з найстаріших брендів закусочних, що пропонують відвідувачам знамениті хот-доги. Історія компанії почалася в 1916 році, коли емігрант з Польщі — Натан Хендверкер, відкрив на Коні Айленд закусочну Nathan's Famous. Сьогодні про хот-доги Натана знають в 14 країнах світу, в яких щорічно продається більше ніж 420 млн фірмових страв. Компанія стала найзнаменитішим і найбільшим брендом у світі з продажу преміальних хот-догів. На сьогодні це мережа з 225 закусочних і понад 50 тисяч точок харчування Nathan's Famous.
70 000
унікальних переглядів однієї новини
45%
публікацій у Tier 1 медіа

Наш клієнт SOCAR Energy Ukraine придбав франшизу бренду та звернувся до агентства з запитом зробити гучний запуск. Головне — щоб було голосно, яскраво та "смачно". Ми створили PR-стратегію, терміном трохи більше ніж на півроку. Саме так вдалося досягти того шаленого ефекту, про який розповідаємо далі.
Перше, що потрібно було зробити - підготувати українську аудиторію до запуску Nathan's.
Наша тактика складалась з трьох етапів:

  • налаштувати українську аудиторію позитивно/нейтрально до вуличної їжі
  • розповісти про легендарний бренд Nathan's Famous
  • оголосити про запуск франшизи бренду
Саме так було отримано бажаний ефект. Після детальнішого знайомства з брендом Nathan's, українці шукали можливість спробувати легендарні хот-доги та мріяли, щоб вони з'явились в Україні. В цей період починається найважливіша частина кампанії — запуск франшизи й оголошення про офіційний початок співробітництва SOCAR Energy Ukraine та Nathan's Famous.


Результати публікацій першого релізу про запуск франшизи були вражаючими.
Новину опублікували найвідоміші general та lifestyle медіа, наприклад, НВ, The Village, Дело та інші.


Дотепер ми спостерігаємо результати запуску — топ-медіа України пропонують безкоштовні інтерв'ю з представниками SOCAR, а в соц. мережах користувачі досі залишають захоплені відгуки про продукцію Nathan's.