Switch lang (ENG)

"Майкрософт Україна" понад 17 років працює на ринку і надає своїм клієнтам технології для цифрової трансформації бізнесу. Компанія сформувала партнерську екосистему, до якої входять понад 1200 українських ІТ-компаній із потужною експертизою в сервісах, продуктах і технологіях Microsoft.

6,6 млн

охоплень у медіа та digital

У рамках кампанії Cloud & Brand image перед нами стояло завдання підвищити обізнаність української аудиторії про цю екосистему і про хмарні сервіси Microsoft Azure для бізнесу, показати, як упровадження цих сервісів допомагає організаціям досягти більшого. Але основним викликом для команди став час! На підготовку і реалізацію кампанії у команди агенції було всього 2 місяці.

За тиждень ми розробили медіакампанію, яка охоплювала аудиторію "Майкрософт" як в традиційних медіа, так і в соціальних мережах. І насамперед ми познайомили українську аудиторію компанії з новим генеральним директором, почавши з дружнього прессніданку з новим керівником українського офісу. Ян Пітер де Йонг став рупором досягнень "Майкрософт" в Україні та вкладу, який компанія зробила в Україні за 17 років.

Illustration
Made with