Майкрософт Україна
Кампанія Cloud & AI
Підвищення обізнаності українців про хмарні технології та штучний інтелект від Microsoft.
Майкрософт Україна понад 17 років працює на ринку і надає своїм клієнтам технології для цифрової трансформації бізнесу. Компанія сформувала партнерську екосистему, до якої входить понад 1200 українських ІТ-компаній з сильною експертизою в сервісах, продуктах і технологіях Microsoft.
6,6 млн.
охоплень у медіа та digital
В рамках кампанії Cloud & Brand image перед нами стояло завдання підвищити знання української аудиторії про цю екосистему і про хмарні сервіси Microsoft Azure для бізнесу, показати, як впровадження цих сервісів допомагає організаціям досягти більшого. Але основним викликом для команди став час! На підготовку і реалізацію кампанії у команди агенції було всього 2 місяці.
За тиждень ми розробили медіакампанію, яка охоплювала аудиторію Майкрософт як в традиційних медіа, так і в соціальних мережах. І насамперед ми познайомили українську аудиторію компанії з новим генеральним директором, почавши з дружнього прессніданку з новим керівником українського офісу. Ян Пітер Де Йонг став рупором досягнень Майкрософт в Україні та вкладу, який компанія зробила в Україні за 17 років.