Switch lang (ENG)

П О С Л У Г И

Блогери та лідери думок

Залучення інфлюенсерів, блогерів, знаменитостей, експертів дляпросування PR-кампанії бренду, його послуг і продуктів черезсоціальні мережі (Facebook, Instagram, Youtube та ін.), месенджери(Viber, Telegram) а також інші онлайн- і офлайн-медіаканали. Миспівпрацюємо як із відомими експертами, так і з мікро- та нано-інфлюенсерами, які формують високу лояльність аудиторії додумки блогера.

В середньому людина витрачає близько 7 годин на добу в онлайні, з яких 3 години — у соціальних мережах. Коли ми пропонуємо клієнту (в рамках разового PR-проєкту або ж тривалої кампанії) співпрацю з лідерами думок, то насамперед ми говоримо про нативні інтеграції, оскільки це знаходить лояльніший відгук у підписників та більше охоплення і рівень взаємодії. Проте за бажанням клієнта ми також пропонуємо і пряму маркетингову комунікацію — продакт-плейсмент.
Після узгодження умов співпраці та формату інтеграції з лідерами думок ми презентуємо клієнту комунікаційний план, готуємо список лідерів думок релевантних бренду і меседжу компанії, контент-план та обговорюємо умови інтеграції (на комерційній основі або безоплатно).

В результаті ми отримуємо:

 • Лояльність лідера думок

  Ми розуміємо, які лідери думок релевантні для наших клієнтів, адже активно слідкуємо за блогосферою в Україні. Тому ми можемо запропонувати актуальні теми для співпраці, які зацікавлять як компанію, яку ми представляємо, так і блогера.

 • Нативний контент

  Перед початком інтеграції ми відстежуємо та аналізуємо контент інфлюенсера, його смаки та інтереси. У результаті інтеграція є максимально ефективною та отримує якісний позитивний чи нейтральний відгук, а лідеру думок самому цікаво співпрацювати. У рамках інтеграції ми з повагою ставимося до думки блогера і його рекомендацій, не тиснемо на нього й не заганяємо в жорсткі рамки при створенні контенту.

 • Постійна співпраця та амбасадорство

  Після інтеграції ми продовжуємо спілкуватися з лідером думок, дізнаємося його думку та реакцію на продукт або пропозицію бренду, обговорюємо перспективи й можливість майбутніх інтеграцій. Надалі ми залучаємо лояльного інфлюенсера до участі в наших заходах і ключових подіях, пропонуємо йому нову продукцію на тестування, в результаті допомагаємо блогеру й надалі генерувати цікавий контент.

 • Вірусне охоплення

  Лояльність лідера думок як користувача послугами або продуктами клієнта допомагає нам надалі отримувати від нього не лише додаткові згадки бренду в нативному форматі в його соціальних мережах. Інфлюенсер сам починає розповідати про свої смаки та уподобання, або доносить необхідні меседжі клієнта в рамках підготування редакційних матеріалів (інтерв'ю або добірки lifestyle-формату) для інших медіаканалів, таких як онлайн-ЗМІ та телебачення. У підсумку це дає нам ще більше охоплення.

Додатково:

У разі комерційної інтеграції ми готуємо для клієнта звіт із наданням йому повної статистики з переглядів і охоплень від лідера думок. Якщо ж інтеграція була безоплатною, то ми надаємо середню статистику за результатами пошуку, яку беруть за основу більшість клієнтів. Також ми надаємо рекомендаційний лист із портретом інфлюенсера: зацікавленість у подальшій співпраці, його умови, зацікавленість у продукті або послузі клієнта.

Усі послуги

PR стратегія

Стратегія, комунікаційні кампанії, планування

Заходи та спецпроєкти

Media&bloggers events, GR events, Воркошпи, тренінги, та ін.

Media relations

Безплатні публікації онлайн та офлайн, ТБ, радіо та спецпроєкти

Digital PR

SMM, SEO, SERM, Messengers & e-commerce, website

Кризовий PR

Кризова стратегія, миттєве реагування, тренінги антикризової команди

КСВ проєкти

Проєкти, які люблять українці

Блогери та лідери думок

Блогери, експерти ринку та всі, кому довіряє ваша аудиторія

R&A

Моніторинг, аналітика, медіааудит, репутаційний аудит

Міжнародні, національні та регіональні кампанії

Центрально-Східна, Західна Європа, Україна, регіони України

Made with