Послуги

Кризовий PR

Розробка та адаптація стратегії кризових комунікацій — одна з ключових компетенцій нашої команди. Ми маємо досвід урегулювання криз: від ситуативних спалахів негативу у медіа та соціальних мережах до цілеспрямованих кампаній від конкурентів та комунікаційного супроводження судових процесів.
Доведено, що компанії, які мають стратегію кризових комунікацій, набагато легше та з меншими наслідками виходять із криз. Проте лише 50% компаній у світі переймаються розробкою стратегії до спалаху криз. Наш підхід до розробки стратегії кризових комунікацій — такий:
1
Крок 1
Проводимо стратегічну сесію із керівниками департаментів, яких може стосуватися кризова ситуація
2
Крок 2
Формуємо карту ризиків залежно від імовірності їх настання та збитків для бізнесу, налаштовуємо систему сповіщень про кризу
3
Крок 3
Розробляємо сценарії реагування для кожної із можливих кризових ситуацій та документи до них
4
Крок 4
Формуємо кризову команду та проводимо практичну тренінг-симуляцію для команди
5
Крок 5
Створюємо єдину інструкцію для реагування на будь-які ситуації
В результаті нашої роботи компанія отримує кризову стратегію, яка містить всі необхідні документи: від загальних сценаріїв та алгоритмів реагування, ролей команди до текстів пресреліз, заяв і баз стейкхолдерів. Окрім цього, практична симуляція дозволяє сформувати сильну та впевнену команду, яка знатиме свої ролі та функції на випадок кризи: як зменшити ймовірність "позапланового" інтерв'ю з директором офф-рекордс, яке підхоплять усі ЗМІ, або недоречний пост співробітника у соціальних мережах.

У випадку відсутності кризової стратегії у наших клієнтів, ми діємо оперативно від моменту запиту клієнта: оцінюємо масштаб кризи, компетенції команди для її врегулювання, формуємо кризову команду та починаємо роботу незалежно від години дня і ночі.