Switch lang (ENG)

П О С Л У Г И

Заходи та спецпроєкти

Організація заходів та спецпроєктів під ключ: розробка тареалізація кампаній, креативний підхід, media relations, підтримкана всіх етапах реалізації, вибір оптимального формату, який буденайефективнішим для вирішення вашого завдання.

Наша агенція вже 14 років знаходить актуальні та цікаві інфоприводи для підготовки спецпроєктів та заходів, організовує та проводить їх на найвищому рівні. Команда вміє як працювати із класичними форматами заходів для ЗМІ, так і розробляти нові нестандартні формати залучення інфлюенсерів. Ми проводимо круглі столи й панельні дискусії, конференції, воркшопи, відкриті уроки, чемпіонати, хакатони тощо. Все залежить від завдання нашого клієнта.
Наша сильна сторона в тому, що ми не обмежуємо себе лише пресівентами. Залежно від цілей кампанії ми обираємо найефективніший формат. Для офіційної презентації дослідження підійде пресконференція, куди ми запросимо представників топових ЗМІ, телебачення або навіть політиків. Для обговорення проблеми — проведення круглого столу або панельна дискусія, куди також долучимо ключових стейкхолдерів. Ми проводимо офіційні заходи, які не можуть ігнорувати органи влади та представники державних органів.
Водночас в активі агенції розробка та реалізація соціальних та культурних заходів, численні прессніданки, турніри, брифінги, організація участі спікерів компанії у найвідоміших форумах та конференціях України.

Як відбувається розробка та підготовка до заходу:

 • Illustration

  Крок 1

  Команда отримує завдання від клієнта та розробляє концепт і сценарій для майбутнього проєкту.

 • Illustration

  Крок 2

  Запрошуємо партнерів, учасників, ведемо переговори зі спікерами, обираємо локацію та організовуємо все, що необхідно на місці: від брендингу до перекладу і звуку.

 • Illustration

  Крок 3

  Інформуємо про захід інфлюенсерів та медіа, запрошуємо їх та домовляємось про участь. Готуємо необхідні матеріали для преси, Q&A тощо.

 • Illustration

  Крок 4

  Координуємо на локації перебіг заходу для того, аби все проходило за планом. Проводимо інтерв'ю, модеруємо коментарі, організовуємо знімання та Q&A.

Після заходу робота не завершується, адже тепер основне — це відпрацювати його результати: поспілкуватись з учасниками, домовитись про публікації, поділитись матеріалами, узгодити коментарі та інтерв`ю тощо.

Персональний підхід до завдань клієнта, необмежена кількість можливих форматів реалізації, увага до деталей, залучення релевантних спікерів — усе це дозволяє нам не лише отримувати охоплення у медіа, а й впливати на рішення, які приймаються у галузі роботи клієнта. А наші культурні та соціальні проєкти визнано міжнародними нагородами.

Усі послуги

PR стратегія

Стратегія, комунікаційні кампанії, планування

Заходи та спецпроєкти

Media&bloggers events, GR events, Воркошпи, тренінги, та ін.

Media relations

Безплатні публікації онлайн та офлайн, ТБ, радіо та спецпроєкти

Digital PR

SMM, SEO, SERM, Messengers & e-commerce, website

Кризовий PR

Кризова стратегія, миттєве реагування, тренінги антикризової команди

КСВ проєкти

Проєкти, які люблять українці

Блогери та лідери думок

Блогери, експерти ринку та всі, кому довіряє ваша аудиторія

R&A

Моніторинг, аналітика, медіааудит, репутаційний аудит

Міжнародні, національні та регіональні кампанії

Центрально-Східна, Західна Європа, Україна, регіони України