Switch lang (ENG)

П О С Л У Г И

Media relations

Уже понад 14 років ми вдосконалюємо наші навички роботи змедіа на українському та міжнародних ринках. Ми вміємопрацювати з медіа безплатно, пропонуючи їм корисний таважливий контент.

Ми добре розуміємо, коли класний продукт, брендинг та робота редакції варті оплати, де це ефективно й доцільно. Команда агенції постійно спілкується з журналістами та лідерами думок, розширює базу лояльних контактів та формує дружні стосунки з представниками медіа. Кілька простих правил роботи з медіа та клієнтами дозволяють нам ефективно доносити ключові повідомлення клієнтів та працювати із провідними ЗМІ країни.

 • Illustration

  Створюємо контент, який, з одного боку містить ключові повідомлення клієнта, а з другого — відповідає профілю медіа та його аудиторії.

 • Illustration

  Не любимо рекламні тексти, які змушують читача закривати матеріал ще до його прочитання. І журналісти не люблять. Тому нам просто працювати над контентом.

 • Illustration

  Регулярно аналізуємо медіаполе. Це дозволяє нам генерувати лише актуальні теми, оперативно ставати джерелом інформації та запобігати кризам.

 • Illustration

  Підбираємо теми за типом ЗМІ та їхнім форматом, завдяки чому працюємо навіть із непрофільними медіа та креативно підходимо до вибору тем для наших клієнтів.

Як саме виглядає робота з медіа для нашихклієнтів:

узгодження медіаплану, тем, узгодження текстів та отримання звіту про ефективність.

Як ця робота виглядаєдля нас:

постійний пошук актуальних тем, брейншторми, пошук нових представників ЗМІ та налагодження стосунків із ними, підготовка текстів, регулярний пітчинг і зв'язок зі ЗМІ, оновлення тем за їхніми запитами та інтересами.

Media relations — це не миттєвий продукт. Це постійний процес, результати якого видно у довгостроковій перспективі. На власному досвіді ми переконалися, що завдяки такому підходу медіа стають лояльними до бренду, який ми представляємо та сприймають нас як першочергове джерело актуальної інформації навіть у випадку кризи.

Усі послуги

PR стратегія

Стратегія, комунікаційні кампанії, планування

Заходи та спецпроєкти

Media&bloggers events, GR events, Воркошпи, тренінги, та ін.

Media relations

Безплатні публікації онлайн та офлайн, ТБ, радіо та спецпроєкти

Digital PR

SMM, SEO, SERM, Messengers & e-commerce, website

Кризовий PR

Кризова стратегія, миттєве реагування, тренінги антикризової команди

КСВ проєкти

Проєкти, які люблять українці

Блогери та лідери думок

Блогери, експерти ринку та всі, кому довіряє ваша аудиторія

R&A

Моніторинг, аналітика, медіааудит, репутаційний аудит

Міжнародні, національні та регіональні кампанії

Центрально-Східна, Західна Європа, Україна, регіони України