Послуги

Media relations

Уже понад 14 років ми вдосконалюємо наші навички роботи з медіа на українському та міжнародних ринках. Ми вміємо працювати з медіа безплатно, пропонуючи їм корисний та важливий контент.
Ми добре розуміємо, коли класний продукт, брендинг та робота редакції варті оплати, де це ефективно й доцільно. Команда агенції постійно спілкується з журналістами та лідерами думок, розширює базу лояльних контактів та формує дружні стосунки з представниками медіа. Кілька простих правил роботи з медіа та клієнтами дозволяють нам ефективно доносити ключові повідомлення клієнтів та працювати із провідними ЗМІ країни.
1
Створюємо контент, який, з одного боку містить ключові повідомлення клієнта, а з другого — відповідає профілю медіа та його аудиторії.
2
Не любимо рекламні тексти, які змушують читача закривати матеріал ще до його прочитання. І журналісти не люблять. Тому нам просто працювати над контентом.
3
Регулярно аналізуємо медіаполе. Це дозволяє нам генерувати лише актуальні теми, оперативно становати джерелом інформації та запобігати кризам.
4
Підбираємо теми за типом ЗМІ та їх форматом, завдяки чому працюємо навіть із непрофільними медіа та креативно підходими до вибору тем для наших клієнтів.
Як саме виглядає робота з медіа для наших клієнтів:
узгодження медіаплану, тем, узгодження текстів та отримання звіту про ефективність.
Як ця робота виглядає
для нас:
постійний пошук актуальних тем, брейншторми, пошук нових представників ЗМІ та налагодження стосунків із ними, підготовка текстів, регулярний пітчинг і зв'язок зі ЗМІ, оновлення тем за їх запитами та інтересами.

Media relations — це не миттєвий продукт. Це постійний процес, результати якого видно у довгостроковій перспективі. На власному досвіді ми переконалися, що завдяки такому підходу медіа стають лояльними до бренду, який ми представляємо та сприймають нас як першочергове джерело актуальної інформації навіть у випадку кризи.